İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sarnıçta Bulunan Firmaya İş Güvenliği Uzmanı Alınacaktır Genel Nitelikler: Üniversite Mezunu Tercihen “B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı” Sertifika Sahibi İngilizce Bilen, Saha Uygulamalarına Hakim, Uygunsuzlukları Tespit Edebilecek İsg Mevzuat Ve Yönetmeliklerine Hakim, Yorumlayabilecek Ms Office Programlarını Etkin Şekilde Kullanabilen Rapor Ve Sunum Hazırlama Becerilerine Sahip İş Konusunda Takipçi, Hızlı Problem Çözme Beceresine Sahip İletişim Kabiliyeti Yüksek, Takım Çalışmasına Yatkın, Analitik Düşünebilme Yeteneğine Sahip, Yaratıcı Ve Öğrenmeye İstekli. İş Tanımı: İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk Ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik Çerçevesinde İşlerin Yürütülmesini Sağlamak. Tesislerin, İş Sağlığı Ve Güvenliği İle İlgili Mevzuat Gereklerinin Yerine Getirilmesini Koordine Etmek Ve Sağlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Erkek 25- -45 (20.06.1999 – 22.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi, Takım Çalışması ..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Fatih Mah. Sanayi Cad. No:38 Gaziemi Gaziemir İzmir / Türkiye
Orhan Tezcan

905075204525.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.