İş ilanı Başvuru Bilgileri

*Benzer Bir Pozisyonda 2 Yıl Deneyimli. *Solidworks Ve 3D Auotocad Programlarına Hakim. *Makina Parça Ve Çizimi Yedek Parça Çizimi Konusunda Tecrübeli. *Analatik Düşünebilen. *Ms Ofice Programlarına Hakim,Excel Uygulamasında Deneyimli,Arşivleme Ön Beceresine Sahip. *Proje Yönetim Süreçlerine Katılımı Ve Raporlama. *Proje Yönetiminibütçe Dahilinde Takip Edip Tamamlamak. *Üretim,Tasarım,Ve Planlama Bölümüne Tam Destek Olabilecek. *Malzeme İçin Gerekli Aranan Nitelikleri Belirleme Ve Yönetme. *Eğtim Seviyesi (Üniversite Mezunu) (Yüksek Lisans Mezunu)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Erkek 25- -40 (29.05.1999 – 30.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İNTERNETTEN BAŞVURAN ADAYLAR BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN TEMASA GEÇMELİDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Deri Osb Mah.Vakum Cad. D18 Özel Parsel No:6 Tuzla Tuzla İstanbul / Türkiye
Yetkili Kişi Hüseyin Arslan
İnfo@Bamarin.Com.Tr
905414534346.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.