İş ilanı Başvuru Bilgileri

-Bursa’Nın Köylerinde Bulunan Bahçemizde Çalışmak Üzere; 8 Saat Çalışacak, Ağırlıklı Olarak Evcil Hayvan (Kedi Ve Köpek) Bakımı Yapacak, En Az 1 Yıl Deneyimi Olan,Bahçe İşleri Ve Temizlik Yapacak, Yatılı Kalacak Aile Aranıyor. Çalışacak Çiftlere Konaklamaları İçin 2 Odalı Ev Verilecektir. En Önemli Kriter Ve Önceliğimiz Hayvan Seven,Temizlik Ve Topraktan Anlayan, Özellikle Daha Önce Kedi-Köpek Bakmış, Büyütmüş Olmanız. -Başvurularınızı, Hakkınızda Kısa Bilgi Ve Fotoğraflarınız İle Birlikte İletişim Numaramıza Whatsapp Üzerinden Göndermeniz Halinde Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 30- -50 (28.06.1994 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 30- -50 (28.06.1994 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması İŞ ARAYAN DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR & ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kurşunlu Mah. Gemlik Bursa / Türkiye
Merve Çabuk

905304643158.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.