İş ilanı Başvuru Bilgileri

Özel Çınarlı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi’Nde Çalışmak Üzere; ** Vardiyalı Sistemde Çalışabilecek (Gece-Gündüz) Aşağıdaki Niteliklerde Bayan Destek Hizmetleri ( Temizlik/Hasta Bakımı) Personeli Alımı Yapılacaktır. Tercihen En Az 1 Yıl Hastane Deneyim Sahibi, Vardiyalı Çalışma Düzenine Uyumlu, Hastanedeki Tüm Birimlerin Temizlik İşlemlerini Yapabilecek, Hasta Bakımı/Hijyeni Konusunda Çalışabilecek, İlgilenen Adaylar: Özel Çınarlı Hastanesine Şahsen Ya Da Oyku.Altay@Ozelcinarlihastanesi.Com Eposta Adresine Cv Leri İle Başvuruda Bulunabilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 18- (20.08.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Anadolu Cad. No:14 Çınarlı Konak İzmir / Türkiye
Hastane Müdürü Öykü Altay
Oyku.Altay@Ozelcinarlihastanesi.Com
902324622727.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.