İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sga Güvenlik Hizmetleri A.Ş Olarak Urla’Da Yer Alan Güzide Projemizde Görev Yapmak Üzere Aşağıda Belirtilen Niteliklere Sahip Çalışma Arkadaşları Aramaktayız. Proje Özel Şartlara Sahip Olup, Mülakata Çağrılan Aday Personel İle Paylaşılacaktır. Ögg Aday Kriterleri; * 5188 Sayılı Yasa Gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartına Sahip, * B Sınıfı Ehliyete Sahip, * En Az Lise Mezunu, * Esnek Çalışma Sistemine Uyum Sağlayabilecek, * İş Disiplini Olan, Sektörde Kariyer Yapmak İsteyen, * Dış Görünümüne, Kıyafetine Ve Hijyenine Özen Gösteren, * İletişim Becerisi Yüksek, Diksiyonu Düzgün, * Çalışma Yerine Yakın İkamet Eden, * 38 Yaşını Aşmamış, * Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış. İletişim Ve Görüşme Adresi Belirlemek İçin İrtibat Numarası; İrt-1 : İnsan Kaynakları Sorumlusu : Yonca Çakır Kovan Telefon : 0 531 697 97 65 İrtibat Numaralarına Wp Üzerinden De Cv Gönderebilirsiniz. Lütfen Mesai Saatleri İçerisinde Arayınız. (08.30- 17.30)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın -3822.05.1986 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek -3822.05.1986 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Urla İzmir / Türkiye


.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.