İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofton İnşaat Yatırım San.Tic.A.Ş. Bünyesinde Yer Alan The Elysium Styles Taksim Otelimizde Görevlendirilmek Üzere “Güvenlik Görevlisi” Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip, Tercihen Turizm sektöründe özel güvenlik alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, En az Lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, İletişimi güçlü, Dikkatli ve sorumluluk bilinci yüksek, Kontrol ve takip yeteneği güçlü, 3 vardiya sisteminde çalışabilecek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Beyoğlu İstanbul Beyoğlu İstanbul / Türkiye
Uzman Ofton İnşaat
İk@Theelysium.Com
905370257141.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.