İş ilanı Başvuru Bilgileri

Grafik Tasarımcı

Grafik Tasarım bilgisi olanYaratıcı, yenilikçi fikirleri olan ve çalışmalarında kreatif tasarım oluşturma konusunda istekli ve kendini bu yönde geliştiren.
Yeni nesil tasarım trendlerine hakim ve uygulayabilen, konsept geliştirme konusunda kendine güvenen,Sosyal medya bilgisi olan aynı zamanda internet üzerinden Instagram ve facebook hesaplarını takibini yapabilenSosyal medya hesapları için içerik üretecek, içerik planlaması, içerik araştırma ve geliştirme çalışmalarını yürütebilecek.
Farklı ve yenilikçi tasarımlarla müşterilerimizi hedeflerine en etkili bir biçimde ulaştırmak.
Matbaaya gönderilecek görseller konusunda tecrübeli.
Lütfen işinde ‘ UZMAN ‘ kişilerin başvuru yapması tercihimizdir.
Alanında { uzman/professional } olmalıdır, Özgün içerikler sunabilecek, İşini seven/vizyonu geniş, Verilecek işleri en kısa sürede ulaştırmak, işine saygı duyan, Alternatif çözüm üretebilmek, Güzel Sanatlar Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, After Effects tasarım programlarına hakim, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, pratik ve hızlı iş teslimi yapabilen, Sorumluluk bilincine sahip, İletişimi güçlü, Güncel tasarım trendlerini takip eden, Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sabah 08
00 Akşam
18
15 25 ile 40 yaş arası BAY ve BAYAN Cumartesi Pazar tatilServis güzergahı Avcılar, Türksan, Saadetdere ,Beylikdüzü, E5 güzergâhlarında ikamet eden.
Not
Başvurular CV üzerinden değerlendirilecek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Avcılar

İstanbul Nucos Kozmetik

İstanbul Nucos Kozmetik İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.