İş ilanı Başvuru Bilgileri

Pınarbaşında Makina İmalatı Yapan Fabrikamızda , – Daha Önce Makina İmalatında Çalışmış, – Gazaltı Kaynak Tecrübesi Olan Kaynakçı Alınacaktır. Tıg Kaynağı Bilmesi Tercih Sebebidir. Karşıyaka Örnekköy, Evka 3 Ve Buca Tarafından Servisimiz Vardır. *** Hafta İçi 08:00-18:00 Cumartesi Pazar Tatil

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Erkek 18- -50 (19.06.2006 – 24.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Gazaltı Kaynağı – Makina İmalat Tecrübesi – Teknik resim okuma – Makina imalat tecrübesi

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
7407/3 Sk No:1 Pınarbaşı İzmir Bornova İzmir / Türkiye
Muhasebe Mert
Muhasebe@Turhanisilislem.Com
905337717738.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.