İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ham Kumaş Açma Talimatına Uygun Olarak Kumaşları Açmak Top Başlarını Düzgün Bir Şekilde Ters Yüzünü Belirleyerk Dikmek. Açılacak Olan Kumaşı Boyanacak Makinaya Göre Göz Ayarına Uygun Olarak Açmak. Proses Aşamasında Oluşan Hata,Eksik Top, Uygunsuzluk,Arıza Ve Değişiklikleri Anında Düz Boya Vardiya Sorumlusuna İletmek İşlemi Biten Kumaşları Rotasına Göre İşlem Göreceği Bölüme Teslim Etmek.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 18- -55 (16.06.2006 – 17.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Firmamızda istihdam edilmek üzere ” ham açma, kuru açma operatörü ” engelli personel alınacaktır. fiziken ve bedenen yeterlilik vardiyalı çalışabilecek

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Org.San.Böl.Kurtuluş Mah. Turgut Özal Cad. No:3 Gürsu Bursa Gürsu Bursa / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Serap Kaya
İk@Hmktextile.Com
902243760420.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.