İş ilanı Başvuru Bilgileri

Servis Komisi Restorana Gelen Müşteriye Karşı Kibar Ve Anlayışlı Olan, İşini Titizlikle Yapan, Kişisel Bakımına Özen Gösteren, Diksiyonu Düzgün Elemanlar Alınacaktır.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 18- -35 (20.06.2006 – 22.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -35 (20.06.2006 – 22.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

SERVİS KOMİSİ RESTORANA GELEN MÜŞTERİYE KARŞI KİBAR VE ANLAYIŞLI OLAN, İŞİNİ TİTİZLİKLE YAPAN, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mansuroğlu Mah Ankara Cad No:81/163 K:23 Bayraklı Tower Bayraklı İzmir Bayraklı İzmir Bayraklı İzmir / Türkiye
Aylin Köprülü
Aylinkoprulu@Bilsevgroup.Com
905338900943.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.