İş ilanı Başvuru Bilgileri

Resepsiyonist Olarak Deneyimi Bulunan, İşkura Kayıtlı Ve En Az %40 Engelli Raporu Bulunan, Ms Office Programlarını Bilen, Güçlü İletişim Yeteneği Ve Takım Çalışmasına Yatkınlık, Tercihen Anadolu Yakasında Yaşayan, Tercihen En Az Lise Mezunu,Misafirleri Karşılamak Misafirleri İlgili Kişi Ve Yerlere Yönlendirmekgelen Telefonları Cevaplamak Ve İlgili Kişilere Yönlendirmek,Gelen-Giden Mail, Fax, Döküman, Kargo Vb. Nin Takibi, Ve Bunların İlgili Birimlere Ulaştırılması,Misafirlerin Giriş Ve Çıkışlarının Takibi,Misafirlerin Taleplerinin Karşılanması,Yöneticiye Ofis Hakkında Haftalık Rapor Vermek Ve Görevlendirilebilecek Diğer İşlerden Sorumlu Olacak Engelli Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) İşe Alınacaktır.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ataşehir İstanbul / Türkiye

Merve.Demirbag@Afiniti.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.