İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızda Çalışacak Engelli Bayan Büro Memuru Alınacaktır İnternetten Başvuru Yapan Adayların Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra İşveren İle İrtibata Geçmesi Gerekmektedir.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Takım Çalışması Tevzi sistemine hakim -Kapı giriş çıkış kontrolünü yapabilen, -Personel özlük evraklarının kontrolü dosyalanması vb.işlemleri yapabilen -Giriş çıkış işlemlerini mail ortamında yönlendirebilen, -Bilgisayar kullanmayı çok iyi bilen,(OFFİCE 365,EXCEL,WORD) -Günlük işleyişi takip edebilen,mail trafiğini yönetebilen -Temiz, titiz, hızlı, çözüm odaklı düşünebilen,sorumluk sahibi kurum kültürüne sahip TUZLA MAVİAY OFİSİNDE ÇALIŞACAK BÜRO MEMURU alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Camı Mah. Sahıde Sk. Marmados Sahıl Sıtesı 30.Blok No: 6 Iç Kapı No: 6 Tuzla İstanbul / Türkiye
İ.K Maşuk Sarı

905454934211.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.