İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sarnıçta Makine İmalat Üzerine Çalışan Firmaya Üniversitelerin Makine Mekatronik Vb Bölümlerinden Mezun Tercihen Konveyör Sistemleri Ve Makine İmalat Sektöründe Tecrübe Sahibi. Solıdwork -Autocad Çizim Programlarını Kullanabilen Ms Office Programlarını Kullanabilen İngilizce Bilen Yoğun İş Temposuna Uyum Sağlayabilen Takım Çalışmasına Yatkın Askerliğini Yapmış Karabağlar-Mnederes-Gaziemir-Buca İkamet Edenler Tercih Sebebidir.Yemek Karşılanmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Erkek 22- -40 (20.06.2002 – 22.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe ..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Fatih Mah. Sanayi Cad. No:38 Gaziemi Gaziemir İzmir / Türkiye
Orhan Tezcan

905075204525.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.