İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızın Ar-Ge Departmanı Kapsamında Ürünlerinin Geliştirme Süreçlerinde Görev Alacak,Kıdemli Gömülü Yazılım Mühendisi Elektronik Ürünlerin Gömülü Kodlarını Yazılması, Geliştirilen Projelerin Doğrulanmasına Yönelik Unity Ve Whitebox Test Faaliyetlerinin Gerçekleştirilmesi Ve Üretime Aktarılması, Güncel Teknolojik Gelişmelerin Takip Edilmesi Ve Gerektiğinde Proje Dahilinde Uygulanmasının Sağlanması, Sahada Rastlanan Hataların Giderilmesine Yönelik Hata Giderme, İyileştirme, Gerektiğinde Saha Çalışmalarının Yapılması, İşi İle İlgili Gerekli Raporlamanın Yapılması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Üniversitelerin Elektronik Mühendislik veya eşdeğer bölümlerinden mezun Bare Metal gömülü yazılım geliştirme alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, C/C++ Programlama dillerine hakim, Okunabilir ve sürdürülebilir kod yazabilen, Tercihen RTOS ve Linux işletim sistemi üzerinde uygulama geliştirme konusunda deneyimli, Tercihen daha önce IAR IDE ile çalışmış, Tercihen Battery Management System konusunda bilgili, ARM işlemciler ile yazılım geliştirme konusunda deneyimli, I2C, SPI, UART, RS232, CAN, Ethernet ve USB gibi arayüzlerde ve protokollerinde tecrübe sahibi, Doküman okuyabilecek seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına ileri seviyede kullanabilen, GIT kullanmasını bilen Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme, analiz, planlama, takip, becerisi yüksek, Araştırmacı, yaratıcı, analitik düşünce yapısına sahip, çözüm ve sonuç odaklı, İstanbul’un Anadolu yakasında veya İzmit ilinde ikamet eden Çalışma arkadaşları aramaktayız. Birikim Pilleri Çalışanlarına Sunulan Avantajlar Spor Kartları: Adınıza tanımlanan spor kartınızla birlikte 70’ten fazla spor faaliyetinden yararlanabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Birikim Pilleri’nde sağlığa önem veriyoruz. Siz de sağlık sigortasıyla kendiniz için geniş kapsamlı sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Doğum Günü İzni: Doğum gününüzde sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmenin tadını çıkarın. Kahvaltı: Güne, yemek salonumuzda sizi bekleyen sağlıklı kahvaltıyla enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Mazeret İzni: Yıllık izninize ek olarak iş başlangıcınızdan itibaren, her yıl için +3 gün mazeret izni kullanabilirsiniz. Flexlife: Yıl içerisinde yapılan yarışmalarda kazanacağın ödüller sanal kartınızda sizi bekliyor! İşveren Katkılı Bireysel Emeklilik Sistemi (İGES): Birikim Pilleri’nin, çalışanlarına daha iyi bir gelecek sağlamak için yapmış olduğu özel emeklilik ödemesidir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tepeören Mah İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İtosb 4. Caddesi No: 8 Tuzla İstanbul / Türkiye

Ridvanoksuz@Birikimpilleri.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.