İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde, Plastik Enjeksiyon Alanında Faaliyet Gösteren Firmamızda Görevlendirilmek Üzere Elektrik Bakım Personeli Alınacaktır. – Meslek Liseleri Veya Meslek Yüksel Okullarının Elektrik, Elektronik Mekatronik, Ya Da Elektrik Bakım İle İlgili Bölümlerinden Mezun, -Alanında En Az 5 Yıl Deneyimli -Askerlik Görevini Tamamlamış, -Otomasyon Bilgisi Olan, -Fabrika/Otomotiv Sektöründe Çalışılmış Olması Tercih Sebebidir. *Müracaat Şahsen Fabrikaya Gelinerek Yapılacaktır. Gerekli Ve Detaylı Bilgi Yüz Yüze Görüşülecektir. I.Güzergah: Yunuseli,Hamitler,Güneştepe,Yenibağlar,Emek,Minareliçavuş Iı.Güzergah (Ankara Yolu Üzeri) Arabayatağı,Duaçınarı,Davutdede,Gökdere,Merinos,Sırameşeler,Acemler,İhsaniye,Karaman,Esentepe,Fethiye, Iıı.Güzergah: Başaran,Mutlular,Koğukçınar,Kent Meydanı Ve Civarları Çalışma Saatleri: 07.30-17.30

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Meşe Cad No:5 Nilüfer/Bursa Nilüfer Bursa / Türkiye
Gülçin Balcı

902242567013.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.