İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’Nde Elektrik Motoru Üreticisi Olarak Faaliyet Gösteren Firmamızda Makinalarda Yapılan Elektrik İşlerinde Ustalarına Yardımcı Olabilecek Ve Bakım Planları Doğrultusunda Makinaların Bakımlarının Yapılmasında Çalışacak Bir “Elektrik Bakımcı” Arıyoruz. Görev Tanımları; Bakım Planına Uygun Olarak Bakım Zamanı Gelen Tüm Makinaların Bakımların Da Yardımcı Olmak. Yeni Tezgâh Kurulumlarında Devreye Alma İşlerinin Yapılmasın Da Yardımcı Olmak Bina İçin Gerekli Tesisat İşlerinin Yapılmasın Da Yardımcı Olmak. Fabrika Üretim Sahası Veya Her Hangi Bir Tesiste Meydana Gelebilecek Arızalara Müdahale, Periyodik Bakım-Onarım Süreçlerine Dahil Olmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 18- -45 (21.06.2006 – 23.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : İKRAMİYE

Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Mekatronik v.b. bölümlerinden mezun, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Organize San.Bölg. Barajyolu Cad.No:2 Ümraniye-İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
İk Yetkilisi Gül Karaaslan

905498032720.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.