İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrikli Ev Aletleri Üretimi Yapan Firmamızın Boya-Badana Gerektiği Zaman Ufak Tefek Tamirat-Tadilat İşlerini Yapabilecek Personel Arayışımız Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Önlisans
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17200 TL (AGİ Dahil Değil)

İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması -18 Yaşını doldurmuş, -askerlik görevini yerine getirmiş, -boya ve tadilat işlerinde mesleki bilgisi, tecrübesi olan. (ücret iş görüşmesine gelindiğinde bilgi verilecektir.)

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkalı Merkez Mh. Sönmez Sk. Dış Kapı No:8/1 İçkapı No:1 34303 Halkalı Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Bahar Mıhçı

902126975770.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.