İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ekip Çalışmasına Uygun. Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okullarının Elektronik Veya Endüstriyel Otomasyon Bölümlerinden Mezun, Otomatik Kontrol Sistemleri, Plc Programlama, Ac/Dc Sürücü Uygulamaları Ve Endüstriyel Enstrümanlar Hakkında Tecrübeli, E-Planda Çizilmiş Projelere Göre Otomasyon Panosu Montajı Yapabilen. Tercihen Elektrik Otomasyon Pano Ve Saha Montajında En Az 2 Yıl Tecrübeli Yada İlgili Bölümden Mezun İse Yetiştirilmek Üzere, Elektrik Otomasyon Komponentlerini Tanıyan. Elektronik Bakım/Arıza Konusunda Deneyimli, Kendini Sürekli Geliştiren İnsan İlişkilerinde Başarılı. Bursa’Da İkamet Eden. B Sınıfı Ehliyet Sahibi Ve Aktif Olarak Araç Kullanabilen Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış Olmak Gerekmektedir Çalışam Saatleri;08:00- 18:00 Cumartesi Çalışma Yoktur, Vardiya Yoktur, Servis Mevcuttur.( Yıldırım- Osmangazi- Nilüfer İlçelerinde Mevcuttur.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 18- -50 (14.06.2006 – 17.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR & ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Nosab Şeftali Cad. 118.Sok No:4 Nilüfer Bursa / Türkiye


905491887071.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.