İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrik Firmasında Çalıştırılmak Üzere; Depoda Malzeme Sorumluluğu Yapacak, Proje Bazlı Malzemeleri Hazırlayacak,Şantiye Bölgelerine Malzemeleri Zamanında Teslim Edecek,Elektrik Arıza İşlerini Çözebilen,İş Takibi Yapabilecek,Deneyimli Ya Da Öğrenmeye Açık Personel Aranmaktadır. Çalışma Saatleri:08:00-18:00 Cumartesi Yarım Gün. Firma Araçları İle Ulaşım Sağlanacaktır. Bu Sebeble Bölge Fark Etmemektedir. Gerekirse Yol Ücreti Verilebilmektedir. “ İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 21- (8.06.2003 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bağlarbaşı Mah Şht Er Ali Kızılkaya Sok No:3A Osmangazi Bursa Osmangazi Bursa / Türkiye
0224 243 00 16 Uğur Bey

905435308215.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.