İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tuzla Orhanlıda Lama Üretimi Yapan Fabrikamızda Tecrübeli Uzun Süreli Çalışmayı Düşünen (Emekli Olabilir) Elektrik Mühendisi Alınacaktır; -İnsan İlişkilerinde Başarılı, -Sorumluluk Sahibi, -Emekli Olabilir, -Çalışma Saati : 08.00-18.30 Saatleri Arasında, Bay Elektrik Mühendisi Aranmaktadır. Not: Şartlar Yüzyüze Görüşülecektir.(Maaş Dolgundur)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Erkek 20- (20.06.2004 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İNTERNETTEN BAŞVUR BUTONUNA TIKLAYARAK İŞVEREN İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mescit Mah İlim Sok No:1 Tel. 0 216 394 31 32 Tuzla İstanbul / Türkiye
Yetkili Aliye Toksöz
Muhasebe1@Aleminsan.Com.Tr
905523379015.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.