İş ilanı Başvuru Bilgileri

Otomotiv Sektöründe Min. 2 Yıl Deneyim Sahibi Olan, Otomotiv Elektroniği, Emc Konularında Tecrübeli Ve Pcb Tasarımı Konusunda Deneyimli, Altium Designer Programına Hakim, Ms Office ( Powerpoint Dahil) Programlarını Kullanabilen, Seyahat Kısıtı Olmayan, Ehliyeti Olan Bir Personele İhtiyacımız Vardır. Servis Bulunmamaktadır. Yol Masrafları Şirketimiz Taarafından Karşılanmaktadır. Çalışma Saatleri Hafta İçi 09.00 – 17.30. Haftasonu Çalışma Yoktur. Yemek, Multinet Kart Kullanılmaktadır. Yönetmeliğe Göre Yemek Kartlarına Bakiye Yüklenir. Dini Bayramlarda, Yılbaşında İkramiye Verilmektedir. Başvurmak İsteyen Adayların Cv’Lerini Merkez@Tuzeks.Com.Tr Adresine Göndermeleri Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 22- -40 (1.06.2002 – 6.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -40 (1.06.2002 – 6.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Analitik Düşünebilme Başvurmak isteyen adayların CV’lerini merkez@tuzeks.com.tr adresine göndermeleri rica olunur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İdosb Krom Cad F-3 Özel Parsel B Blok No:8 Tuzla İstanbul / Türkiye
Tülay Akıllı
Merkez@Tuzeks.Com.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.