İş ilanı Başvuru Bilgileri

Smart Led Aydınlatma Ve Enerji Tek. Ltd.Şti., Yenilikçi Led Aydınlatma Çözümleri Geliştiren Firmamıza Arge Mühendisi Alınacaktır Pozisyon Tanımı: Arge Mühendisi Olarak, Led Aydınlatma Teknolojileri Ve Ürün Geliştirme Süreçlerinde Görev Alacak Deneyimli, Ürünlerimizin Arge Süreçlerinde Yer Almak, Yeni Teknolojileri Araştırmak Ve Uygulamak, Prototipleri Tasarlamak Ve Test Etmek, Mevcut Ürünlerin İyileştirilmesi Ve Maliyet Optimizasyonu Gibi Süreçlerde De Aktif Rol Alacak Personel Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 25- -40 (13.06.1999 – 16.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -40 (13.06.1999 – 16.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Aday Kriterleri: Elektrik, Elektronik, Fizik veya ilgili mühendislik alanında lisans veya yüksek lisans derecesi. LED aydınlatma teknolojileri konusunda en az 2 yıl deneyim. PCB tasarımı ve devre analizi konularında bilgi sahibi. Yaratıcı problem çözme yeteneği ve analitik düşünme becerileri. İyi düzeyde İngilizce dil becerisi. Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş. Tercih Edilen Nitelikler: Optik tasarım ve simülasyon yazılımlarında deneyim (örneğin, SOLID, LightTools, Zemax). Kalite yönetimi sistemleri (ISO 9001, ISO 14001) konusunda bilgi ve deneyim olması gerekmektedir. Başvuru: İNTERNETTEN BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN ” info@smartledteknoloji.com” e-mail adresine CV yoluyla İŞVEREN İLE İRTİBATA GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi Tuşe Sk. No: 6 M-4 Parsel Tuzla/İst. Tuzla İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları
İnfo@Smartledteknoloji.Com
902163949229.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.