İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Genel Müdürlüğü İmar Ve Alt Yapı Departmana Bağlı Olarak Çalışmak Üzere Kaynak Ustası Alımı Yapılacaktır. Görev Tanımı; Departmanın Üstlendiği Tüm Projelerin Kaynak İşlemlerini Gerçekleştirmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Genel Nitelikler ve İş Tanımı; -Tercihen Ümraniye, Sancaktepe, Çekmeköy, Ataşehir ve Esenşehir’de ikamet eden, -En az ilköğretim veya lise mezunu, -Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -Ekip çalışmasına yatkın, -Disiplinli çalışmayı benimsemiş, -Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, -Sistemli, dikkatli ve titiz çalışma yeteneğine sahip.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Esenkent Mah. Dudullu Osb 3. Cad. No: 18/2 Ümraniye İstanbul / Türkiye
Büşra Elibol

902164207575.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.