İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çuval Sektöründe Konfeksiyon Bölümü İçin Dikiş Makinası Operatöründe Çalışacak Kadın Veya Erkek Eleman İhtiyacımız Vardır. Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış Okuma-Yazma En Az Şart Deneyimli Servis: Körfez- Dilovası- Gebze-Çayırova- Darıca- Tuzla(E-5)-İçmeler(E-5)-Pendik(E-5)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 18- (2.07.2006 – Erkek 18- (2.07.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması Çuval sektöründe konfeksiyon bölümü için dikiş makinası operatöründe çalışacak kadın veya erkek eleman ihtiyacımız vardır. Erkek adaylar için askerliğini yapmış Okuma-yazma en az şart Deneyimli Servis: Körfez- Dilovası- Gebze-Çayırova- Darıca- Tuzla(E-5)-İçmeler(E-5)-Pendik(E-5)

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkeşli İmes Osb 9.Cad. No:8 41455 Dilovası Dilovası Kocaeli / Türkiye
Venhar Karateke

905330316353.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.