İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız Tüprag Altın Madeni Efemçukur’U 2011’Den Beri Hizmet Etmektedir. İş Güvenliği Çerçevesinde İşlerimizi Yapmaktayız Ve Yeni Çalışma Arkadaşlarımız’Da Bu Kurallara Ve Düzen’İn Dışına Çıkmayacak Çalışma Arkadaşı Aramaktayız (Sektör Metal,Kaynak İşleri)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 20- -40 (19.06.2004 – 22.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
En Az Ücret : 18000 TL (AGİ Dahil Değil)

Vasıfsız Eleman Olarak Çalışabilcek (Yardımcı Eleman) Tertipli, düzenti ve temiz çalışan İş güvenliği ve kuralarına uyan +SGK +Yemek (Menderes Çevresi)

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Cüneytbey Mahallesi Çevre Yolu Bulvarı Caddesi B Blok No 159 Daire 7 Menderes İzmir / Türkiye
İşveren İbrahim Bay
Demirci147@Hotmail.Com
905427939641.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.