İş ilanı Başvuru Bilgileri

Türkiye Ve Avrupa’Da Tesis Yönetim Hizmetleri Veren Firmamızın Pendik Projesinde Görevlendirilmek Üzere “Danışman ” İş Pozisyonu Açılmıştır. En Az 1 Yıl Deneyim Şartı Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe *Takım çalışmasına uyumlu *Güleryüzlü ve gelen misafirleri karşılayabilecek *Şirket kuralları ve talimatlarına uyum sağlayacak *Vardiyalı çalışabilecek. *bahçe ve havuz işinden anlayan *Hem danışma hem site peyzajı yapabilecek *Öz disiplin sahibi danışman aramaktayız. İlgililerin 05496582109 Nolu telefonu aramaları rica olunur. NOT: İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN SOL ALT KÖŞEDE BULUNAN ‘BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İRTİBAT BİLGİLERİ KISMINDA BELİRTİLEN ŞEKİLDE (İLETİŞİM TELEFON NUMARASINDAN YADA E-POSTA ADRESİNDEN ‘ÖZGEÇMİŞ PAYLAŞARAK) BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi N0:371 Cadde Fly Kat:8 D:46 Pendik İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Büşra Arslan
İnfo@Turocasgrup.Com
905435295691.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.