İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dilovası Mermerciler San. Sitesinde Merdiven Sistemleri Ve Mobilya Aksesuarları Konusunda Yurt İçi Ve Yurt Dışına Üretim Yapan Fabrikamızda Çalışacak Düğmeci Ve Düğmeci Üstünde Deneyimli Cnc Torna Ve Freze Operatörlerine İhtiyaç Duyulmaktadır Aranan Nitelikler *Askerlikle İlişiklerini Olmaması -Vardiya Sisteminde Çalışabilecek *Ölçüm Aletlerini Kullanabilen, Parça Sıfır Almayı Bilen (Düğmeci Sevityesi Üzeri Adylar) *Cnc Torna Ve Freze Tezgahlarında Aktif Olarak Çalışmış Olma *Konusunda Min. 1 Yıl Çalışmış Olmak *Düğmeci Veya Düğmeci Vasfının Üzerinde Deneyim Sahibi *Yoğun İş Akışına Alışık Ve Mesai Durumlarında Mesaiye Kalabilecek *22/40 Yaş Aralığında Bay/Bayan Önemli: : Dilovası Ve Diliskelesi Bölgelerinden Başvuracaklar İçin Mermerciler Sanayi Sitesi İçerisine Fabrika Yakınımıza Kadar Halk Otobüsleri Çalışmaktadır. Yol Ücreti Konuşulabilir.. . Alınacak Personelin İstanbul Anadolu Yakasında Pendik Esenyalı ,Aydınlı Tuzla E-5 Üzeri,,Çayırova Mc Donalds ,E-5 Üzerinden Dilovası Mermerciler San. Bölgesine Gelmektedir. 2.Servisimiz Gebze Merkez Cezaevi, Arap Çeşme, Kavak Pınar, Akse Sapağı, Mevlana Mah. Köşklü Çeşme Ve Yakını Gebze Merkez Bölgesinden E-5 E Bağlanarak Dilovası Mermerciler San. Bölgesine Gelmektedir. 3.Servisimiz Ümraniye Den, Sancaktepe, Sultanbeyli Üzerinden Otoban Bağlantılı Dilovası Mermerciler Bölgesine Gelmektedir. -Personele Kalacak Yerimiz Mevcuttur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-İlköğretim
Kadın 25- -35 (14.06.1999 – 17.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -35 (14.06.1999 – 17.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 23000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

Dilovası mermerciler San. Sitesinde merdiven sistemleri ve mobilya aksesuarları konusunda yurt içi ve yurt dışına üretim yapan fabrikamızda çalışacak düğmeci ve düğmeci üstünde deneyimli CNC Torna ve Freze Operatörlerine ihtiyaç duyulmaktadır Aranan nitelikler *Askerlikle ilişiklerini olmaması -Vardiya sisteminde çalışabilecek *Ölçüm aletlerini kullanabilen, Parça sıfır almayı bilen (Düğmeci sevityesi üzeri adylar) *Cnc Torna ve Freze tezgahlarında aktif olarak çalışmış olma *Konusunda min. 1 yıl çalışmış olmak *Düğmeci veya düğmeci vasfının üzerinde deneyim sahibi *Yoğun iş akışına alışık ve mesai durumlarında mesaiye kalabilecek *22/40 yaş aralığında Bay/Bayan Önemli: : Dilovası ve Diliskelesi bölgelerinden başvuracaklar için Mermerciler sanayi sitesi içerisine fabrika yakınımıza kadar halk otobüsleri çalışmaktadır. Yol ücreti konuşulabilir.. . Alınacak personelin İstanbul Anadolu yakasında Pendik Esenyalı ,Aydınlı Tuzla E-5 Üzeri,,Çayırova MC Donalds ,E-5 üzerinden Dilovası Mermerciler San. Bölgesine gelmektedir. 2.Servisimiz Gebze Merkez Cezaevi, Arap Çeşme, Kavak pınar, Akse Sapağı, Mevlana mah. Köşklü çeşme ve yakını Gebze merkez bölgesinden E-5 e bağlanarak Dilovası Mermerciler San. Bölgesine gelmektedir. 3.Servisimiz Ümraniye den, Sancaktepe, Sultanbeyli üzerinden Otoban bağlantılı Dilovası Mermerciler Bölgesine gelmektedir. -Personele kalacak yerimiz mevcuttur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ss.İstanbul Mermerciler Küçük San.Sitesi Koop.3.Cad. 29. Sok.No :10 Köseler-Dilovası Kocaeli Dilovası Kocaeli / Türkiye
İk.Müd. Gamze Hanım
İk@Dulda.Com
905348938978.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.