İş ilanı Başvuru Bilgileri

Oleago Bio Deri Ve Sürd. Ürün. San. Ve Tic. A.Ş Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere, Çay Servisi/Temizlik Görevinde; Daha Önce Temizlik Sektöründe Görev Almış, Şirketin Günlük Temizliği Ve Çay Servisini Görev Alacak, Temizlik Ve Hijyen Konusunda Titiz, Pratik, Güler Yüzlü Ve Enerjik, Ümraniye Bölgesine Ulaşım Sorunu Olmayan, 25-50 Yaş Arası Kadın Personel Aranmaktadır. Çalışma Saatleri:08.00-18.00 Hafta Tatili: Cumartesi-Pazar Yemek Ücreti- Yol Ücreti

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Kadın 25- -50 (6.06.1999 – 8.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemek Ücreti Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi –

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Şerifali Mah. Miras Sok. No:49 Ümraniye / Ümraniye İstanbul / Türkiye
Muhasebe-İdari İşler Pelin Uzun
Pelinuzun@Rebilgroup.Com
905525396192.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.