İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sancaktepe Samandıra Osmangazi Mahallesi Kanun Sokak Adresinde ( Koray Tel Örgü Ve Çit Sanayi ) Bulunan Atölyemizin Mutfağına Sabah Kahvaltısını Hazırlayıp Dağıtacak, Öğle Yemeğini Pişirip Dağıtacak, Çay Ve Temizlik İşlerini Yürütecek, Temiz Ve Düzenli, 35 Yaş Ve Altı Bayan Eleman Alınacaktır. Çalışma Saatleri Haftanın 6 Günü Sabah 8.00 / Akşam 18.00 20.000 Tl + Sgk Yakın Bölgelerede Oturanlar Tercih Sebebidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 20- -35 (20.05.2004 – 7.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 20000 TL

Sancaktepe Samandıra Osmangazi Mahallesi Kanun Sokak Adresinde ( KORAY TEL ÖRGÜ VE ÇİT SANAYİ ) bulunan atölyemizin mutfağına sabah kahvaltısını hazırlayıp dağıtacak, Öğle yemeğini pişirip dağıtacak, çay ve temizlik işlerini yürütecek, Temiz ve düzenli, 35 yaş ve altı Bayan eleman alınacaktır. Çalışma saatleri haftanın 6 günü sabah 8.00 / akşam 18.00 20.000 TL + SGK Yakın bölgelerede oturanlar tercih sebebidir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Osmangazi Mahallesi Kanun Sokak No 20 Samandıra Sancaktepe / İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
İşletme Sorumlusu Muzaffer Çıray

905334337589.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.