İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gemi Yan Sanayi Bölgesinde Bulunan 3 Katlı Firmamız Bünyesinde Çalışmak Üzere Kadın Çay Ve Temizlik Elemanı İhtiyacımız Bulunmaktadır. İşin İçeriği; Ofis Personeli Ve Misafirlere Çay/Kavhe Servisi, Belirli Günlerde Ofis Ve Merdiven Temizliği. Yol Ücreti Ve Servis Olanakları Yoktur. Çalışma Saatleri; Haftaiçi 08:00 – 17:00 / Cumartesi 08:00 – 15:00 Başvuru Yaptıktan Sonra Arayarak İletişime Geçilmesini Rica Ederiz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 25- -40 (27.05.1999 – 30.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

GEMİ YAN SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN 3 KATLI FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE KADIN ÇAY VE TEMİZLİK ELEMANI İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR. İŞİN İÇERİĞİ; OFİS PERSONELİ VE MİSAFİRLERE ÇAY/KAVHE SERVİSİ, BELİRLİ GÜNLERDE OFİS VE MERDİVEN TEMİZLİĞİ. YOL ÜCRETİ VE SERVİS OLANAĞI YOKTUR. ÇALIŞMA SAATLERİ; HAFTAİÇİ 08:00 – 17:00 / CUMARTESİ 08:00 – 15:00 BAŞVURU YAPTIKTAN SONRA ARAYARAK İLETİŞİME GEÇİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tuzla Gemiciler Yan Sitesi -Evliya Çelebi Mah. Fedai Sok. No:9 Tuzla İstanbul / Türkiye
Genel Müdür Mehmet Canca
Personel@Maktekltd.Com
902164469912.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.