İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tuzla Aydıntepedeki Tersanemizde İdari Bina Çay Servis Ve Ofis Temizlik İşlerinde Çalışacak Bayan Personel Arayımışımız Buluınmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 20- -50 (3.06.2004 – 7.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çay, kahve vb. içecekleri hazırlayıp sunum ve dağıtımını yapabilecek, Ofis, mutfak, toplantı odası ve diğer çalışma alanlarının genel temizliğini yapabilecek, Temizlik ve hijyen kurallarına önem gösteren bayan personel arayışımız bulunmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aydıntepe Mah. Güzin Sk No 13 Tel: 05333129167 Tuzla İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Cebrail Işık
İnsankaynaklari@Dentasshipyard.Com
905442571638.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.