İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofis Misafirlerimize Hizmet Verebilecek, Ofis Genel Temizliğini Yapabilecek, İşinde Deneyimli, Diksiyonu Düzgün, Kişisel Bakımına Özen Gösteren, Kadın Personel Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Doktora
Kadın 25- -55 (14.06.1999 – 17.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 17003 TL

OFİS MİSAFİRLERİMİZE HİZMET VEREBİLECEK, OFİS GENEL TEMİZLİĞİNİ YAPABİLECEK, İŞİNDE DENEYİMLİ, DİKSİYONU DÜZGÜN, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, BİZLERE DESTEK OLACAK KADIN PERSONEL ALINACAKTIR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yenidoğan Mah Uluyol Cad.Kilim Grup İş Merkezi 10-14 Kapı No:51 Bayrampaşa İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Şefi Erdem Ayyıldız
Erdem.Ayyildiz@Ertmekanik.Com
905377031951.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.