İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çay Ve Kahve Servisi Yapabilecek, Ofislerin, Genel Alanların Ve Lavaboların Günlük Temizlik Ve Hijyenini Sağlayabilecek, Kişisel Temizliğine Ve Bakımına Özen Gösteren, Disiplinli Nezaket, Sunum Ve Hijyen Kurallarına Dikkat Eden, İletişimi Güçlü, Güler Yüzlü, Dinamik, Dikkatli Ve Düzenli Çalışmayı Prensip Edilmiş, Hizmet Bilinci Olan, Hijyen Belgesine Sahip, Tercihen Daha Önceden Benzer Pozisyonlarda Çalışmış, Çay Servisi Ve Temizlik Personeli Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Lütfen firma ile iletişime geçiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aydıntepe Mh. Güzin Sk. No:1 Tuzla İstanbul / Türkiye
Tel:0216 447 49 01 Sevil Kayıkçı

.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.