İş ilanı Başvuru Bilgileri

“Yönetici Asistanı Bayan Personel Aranmaktadır. Adayların Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Gebze ,Darıca, Orhanlı, Aydınlı, Kaynarca, Pendik, Kartal Veya Maltepe’De İkamet Etmeleri Ve İngilizce Bilmeleri Tercih Sebebidir. Görev Tanımı İçerisine Giren İşler Aşağıda Belirtilmiştir. • Telefon Trafiğinin Yönetilmesi Ve İlgili Birimlere Aktarılması • Arayanların Not Edilerek İlgililere Bildirilmesi • Randevu Ve Rezervasyonların Organize Edilmesi • Personel Devam Takibi Ve Raporlanması • Personel İzinlerinin Takibi • Gelen Mail Ve Evrakların İlgili Birimlere Aktarılması • Gelen Giden Kargoların Takibi • Şirket Araçlarının Giriş Çıkış Takibi Ve Raporlanması • Şirket Yönetimine Katkısı Olacak Diğer Muhtelif Raporların Hazırlanması İlgili Adayların Adayların Cv Lerini Elif.Kaya@Yakacikvalf.Com.Tr Adresine Göndermeleri Veya 216 309 72 50 İrtibat Numarası İle İletişime Geçmeleri Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -50 (20.06.2006 – 22.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İNTERNETTEN BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN BAŞVURU YAPTIKTANS SONRA İŞVERENLE İLETİŞİME GEÇMELERİ GEREKMEKTEDİR!!

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İstanbul Deri Organize San Böl Tabak Sok No 4 N7 2 Tuzla İstanbul / Türkiye
Oğuz Coşkuner

902163097250.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.