İş ilanı Başvuru Bilgileri

Pazarlama Departmanını Asiste Edebilecek, Mail Takibi, Sipariş Takibi, Yükleme Takibi (Çeki Listesi , Yükleme Talimatı Hzr. Vb) , Gidilecek Fuarların Ön Hazırlığının Takibini Yapabilecek Yönetici Asistanı Alınacaktır.Kişinin Orta Seviye İngilizce Bilen, Excel Word Kullanımı, Tercihen Tekstil Deneyimi Olan (Kumaş Üretim) , Disiplinli , Sorumluluk Sahibi, Takım Çalışmasına Uygun, Sigara Kullanmayan Olması Tercih Sebebidir Çalışma Saatleri 08.00 – 18.00 Arası Cumartesi Pazar Tatildir. Vardiya Yoktur. Servis Güzergahı: Demirtaş Çıkışından İtibaren Yeni Yalova Yolu – Kent Meydanı – Ankara Yolu – Eğitim Caddesi- Millet Mahallesi

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil “ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Demirtaş Org.San.Bölg. Sardunya Sok. No:5 Osmangazi Bursa / Türkiye
Dış Ticaret Müdürü Şeyma Özçimen – Ferdağ Şahinoğlu
Seyma@Ozcimentextile.Com
902242610471.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.