İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofis Destek Elemanı Ofise Destek, (Satın Alma Ve Muhasebe Bölümümüze Destek), Gelen Telefonlara Bakılması, Kargo Takibi, Gelen Müşterilerin Karşılanması Ve Yönlendirmesini Yapabilecek Personel Arayışımız Bulunmaktadır. Çamçeşme, Altkaynarca, Gözdağı, Aydınlı, Konaşlı, Orhanlı, Orta Mahalle, Tepeören İrtibat No: 0216 304 01 89 0530 281 97 87

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -30 (22.06.2004 – 23.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -30 (22.06.2004 – 23.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği İNTERNETTEN BAŞVURUDA BULUNACAK ADAYLARIN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İLETİŞİME GEÇMELİDİRLER.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aydınlı Kosb Mah. Tuzla Kimya Sanayicileri Osb Analitik Cad. No:9 Tuzla İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Yetkilisi Merve Ercan
İnfo@Tiriokimya.Com
905302819787.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.