İş ilanı Başvuru Bilgileri

Microsoft Offıce, Stok-Sipariş, Cari Hesap Takip Programlarını Kullanmayı Bilen Dikkatli Ve Özverili Çalışan Sigara Kullanmayan İş Saatlerinde Kişisel Telefon Görüşmeleriyle Veya İnternetle Meşgul Olmayan

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 20- (14.06.2004 – Erkek 20- (14.06.2004 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği, Servis Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması MOBİTOOL MOBİLYA BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, TECRÜBELİ BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-19:00 ARASINDADIR. TERCİH EDİLEN İKAMET YERLERİ: PENDİK , TUZLA (AYDINLI,KONAŞLI) GEBZE (BEYLİKBAĞI, KÖŞKLÜ ÇEŞME) DARICA (NENEHATUN, OSMANYILMAZ) İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN BAŞVUR BUTONUNU TIKLADIKTAN SONRA FİRMA YEKİLİLERİYLE İLETİŞİME GEÇMELERİ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Tav Cad. M1-15 Parsel No:21 Tuzla -İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Feride Hanım
Bilgiislem@Mobitool.Com.Tr
905426712828.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.