İş ilanı Başvuru Bilgileri

Almanya Da Kurulan Ofisimizin Evraklarını,Yazışmalarını Takip Edip Tanıtım Ve Reklamını Yapacak Personel Aranmaktadır. Tercih Edilen İkamet İlçeleri-Tuzla-Kurtköy-Pendik İlana İnternet Üzerinden Başvuran Adaylar Başvur Sekmesine Tıklamalı Daha Sonra Firma İle İletişime Geçmelidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- (18.06.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yabancı Dil Almanya da kurulan ofisimizin evraklarını,yazışmalarını takip edip tanıtım ve reklamını yapacak personel aranmaktadır. Tercih edilen ikamet ilçeleri-Tuzla-Kurtköy-Pendik İlana internet üzerinden başvuran adaylar başvur sekmesine tıklamalı daha sonra firma ile iletişime geçmelidir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bilmo San.Sitesi Aydınlı Mah.Yan Yol Cad.Melodi Sk.No:2/7 Tuzla İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
Kemal Yıldırım

902165934347.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.