İş ilanı Başvuru Bilgileri

Belgelendirme Ön Başvuruları Almak Kullanılan Yazılımda Ve Myk Web Portal Ortamında Sınavları Açmak. Planlanmış Sınavlarla İlgili Matbu Evrakların Basılmasını Sağlamak Sınav Materyallerinin Sınav Değerlendiricilerine Teslim Edilmesini Sağlamak Belge Almaya Hak Kazanan Kişilerin Belge İşlemlerini Takip Etmek Sınav Değerlendiriciden Sınav Dosyalarını Teslim Almak Dosyaları Ve Sınav Kamera Kayıtlarını Kontrol Ederek Arşivlenmesini Sağlamak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Tercihen üniversite mezunu MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü Başvurmak isteyen adayların sayfa sonundaki BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra firmayı arayarak randevu almaları gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İçmeler Mah. Yılmaz Sk. No:1K Eşiyok İş Merkezi Tuzla/İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
Soner Yayla

902163131515.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.