İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bursa/Gemlik Bölgesinde Yeni Bir İş Kolumuz Da Görev Almak Üzere, Gemlik’Te İkamet Eden Enaz Lise Mezunu Büro Memuru Alımı Yapılacaktır. İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. / Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 25- -35 (5.06.1999 – 9.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

-Gemlik te ikamet eden -Raporlama ,İş takibi, ekip yönlendirme ve organizasyonunu yapabilecek -Gelir gider takibini yapabilecek, -Gerekli durumlarda sahada bulunabilecek, -Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek -Aktif araç kullanabilen -Ofis Programlarına hakim (İleri seviyede Excel bilgisine sahip) -Büro personeline ihtiyacımız vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Hamidiye Mah. Orhangazi Cad. No: 23 İç Kapı No: 12 Gemlik/Bursa Gemlik Bursa / Türkiye
İnsan Kaynakları Gizem D.
Gizem.Donmez@Dekaquality.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.