İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çevre Ve İş Hijyeni Alanlarında Faaliyet Gösteren Türkak Tarafından Akredite Edilmiş Laboratuvarımızda Ölçümü Yapılan Analiz Ve Test Sonuçlarının Raporlanması Ve Müşteriye Gönderilmesi Programının Yürütülmesi Alanında Çalışacak Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. (İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Firmaya Özgeçmişinizi Gönderiniz.) Başvuruların Muhasebe@Cevtest.Com.Tr Adresine Yapılması Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 23- -35 (20.06.2001 – 22.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 23- -35 (20.06.2001 – 22.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

· Üniversitelerin Fen ve Mühendislik Fakültelerinden mezun (Tercihen Gıda, Kimya ve Çevre ile ilgili bölümlerden mezun) · Bilgisayar MS Office programlarına hakim · Sorumluluk duygusu gelişmiş · Kendine verilen görevi takip edebilecek · İzmir’de ikamet eden

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
5746/8 Sokak No:14 Meriç Mah Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye

Muhasebe@Cevtest.Com.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.