İş ilanı Başvuru Bilgileri

Günlük Ofis Ve Genel Temizlik, Gelenleri Karşılama, Çay Kahve İkramı Yapacak, Telefonlara Cevap Verme Ve Yönlendirme, İdari İşler Süreçlerine Destek Olacak, Cumartesi-Pazar Çalışma Yoktur. Temel Bilgisayar Kullanımı Bilgisi Olan, Ofis Programları Kullanabilen, Genç, Dinamik Ve Öğrenmeye Açık, H.İçi : 8:00 -18:00

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -35 (5.06.2006 – 7.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İLETİŞİME GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Atayolu Cd. Ekşioğlu Erdem San. Sit. F/4 Blok No:5-6-7-8 Ortamahalle – Orhanlı Tuzla -İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
Yetkili Mihriban Kaymakçı
Mihriban.Kaymakci@Trilogiq.Com
902164822007.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.