İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızda Çalışmak Üzere Ofis İşlerini Gerçekleştirecek Büro İşçisi Alınacaktır. Tuzla-Pendik İkametli 20-35 Yaş Arası Bay Adaylar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 20- -35 (11.06.2004 – 13.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Takım Çalışması Firmamızda çalışmak üzere ofis işlerini gerçekleştirecek BÜRO İŞÇİSİ alınacaktır. TUZLA-PENDİK ikametli 20-35 Yaş arası Bay adaylar başvurabilir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tepeören Mah.Özvatan Cad. Araylar San.Sit No:9/A32 Blok Tuzla İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
Gülsüm Hanım

905309551056.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.