İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı Veri Yönetimi Uzmanı – Bilgisayar / Endüstri / İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (Mıs), İstatistik, Matematik Vb . Alanlarında En Az Lisans Mezunu Olan, – Veri Yönetimi Ve Veri Yönetişimi Alanında En Az 2 Yıl Deneyim Sahibi Olan, – Sql Ve Microsoft Power Bı Bilgisi Olan, – Ms Office Programlarını Kullanabilen, – Veri Gizliliği Ve Koruma, Kvkk İle İlgili Konularda Deneyim Sahibi Olan, – Analitik Düşünce, Araştırma Becerisi Olan, – İletişim Becerileri Gelişmiş, Diksiyonu Düzgün, – Dinamik, Yoğun Tempoya Ayak Uydurabilecek, – Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Analitik Düşünebilme İNTERNETTEN BAŞVURAN ADAYLARIN FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇMELERİ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Postane Mah Manastır Yolu Eflatun Sok No:16 Tuzla İstanbul Tuzla İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları
İnsankaynaklari@Pirireis.Edu.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.