İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bilet Satış Sorumlusu

İstanbul  Havalimanlarında  calıstırılmak  üzere Amadeus ,rezervasyon sistemini kullanabilen Özel havayollarının rezervasyon sistemlerine hakim İngilizce , Arapça vb dilleri ileri seviyede bilenTercihen konusunda en az 2 yıl deneyimliMüşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, diksiyonu düzgünVardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilen takım arkadaşları aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Turizm

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Arnavutköy

İstanbul Make My Trip Travel

İstanbul Make My Trip Travel İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.