İş ilanı Başvuru Bilgileri

Baharatçı

SULTANGAZİ CEBECİ İŞYERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,ÜRETİMDE KULLANILAN BAHARATLARIN TARTIMINI YAPABİLECEK,BAHARAT STOK TAKİBİNİ YAPABİLECEK, SİPARİŞ HAZIRLAYACAK, VERİLEN SİPARİŞLERİ TAKİP EDECEK,BAHARAT ODASININ TERTİP VE DÜZENİNİ SAĞLAYACAK,EN AZ LİSE MEZUNU,’BAHARAT TARTIM ELEMANI’ ALINACAKTIR.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Gıda

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Avrupa

İstanbul SEVAL GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

İstanbul SEVAL GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.