İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kartal Durağı Yakınında Bulunan Firmaya 30 – 50 Yaş Arası 10 Kişilik Yemek Yapacak, Ofisin Ve Genel Alan Temizliğinden Sorumlu Kadın Personel Alınacaktır. Abdullah Akyol 5337203512 İle Temasa Geçilmelidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 30- -50 (21.06.1994 – 24.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kartal durağı yakınında bulunan firmaya 30 – 50 yaş arası 10 kişilik yemek yapacak, ofisin ve genel alan temizliğinden sorumlu kadın personel alınacaktır. Abdullah AKYOL 5337203512 ile temasa geçilmelidir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Gazi Osman Paşa Mah. Refik Tulga Caddesi No:62 Çamdibi Bornova İzmir / Türkiye
Şirket Sahibi Abdullah Akyol

905337203512.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.