İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tercihen 5 Yıldızlı Otellerin Mutfak Departmanında Çalışmış, Toplu Yemek Üretimi Sektöründe En Az 4-5 Yıllık Tecrübeye Sahip, Aşçı Pozisyonunda En Az 3-4 Yıl Görev Yapmış, Hijyen Kurallarını Uygulayan Ve Önem Veren (Hijyen Sertifikasına Sahip), Titiz Ve Temizlik Konusunda Ayrıntılara Dikkat Eden, Dikkatli Ve Sistemli Çalışmayı Alışkanlık Haline Getirmiş, Dış Görünümüne Özen Gösteren, İnsan İlişkileri Kuvvetli, Sigara Kullanmayan, Takım Çalışmasına Yatkın, Bay Adayların Askerlik Hizmetini Tamamlamış Olmaları Gerekmektedir. Bay; Çalışma Arkadaşı Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Deneyimli

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İnkılap Mah. Küçüksu Cad. 151 Parsel 874 Ada Ümraniye/İstanbul Ümraniye İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Hande Hanım
İk@Cporyapark.Com
902166666400.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.