İş ilanı Başvuru Bilgileri

Toki Şantiye Ortamında Çalışacak Bay-Bayan Fark Etmez 50 Kişiye Yemek Yapacak Çay Servisi Yapabilecek Aşçı Aranıyor İletişim-İsmet Aslan-0506 863 87 87 Maaş-25-35 Bin Arası Verilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi Toki Şantiye ortamında çalışacak Bay-Bayan fark etmez 50 kişiye yemek yapacak Çay servisi yapabilecek Aşçı aranıyor iletişim-İsmet Aslan-0506 863 87 87 MAAŞ-25-35 BİN ARASI verilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çarşı Mah.Sferhat Sok.No:2/3 Artvin Merkez Artvin / Türkiye
İsmet Aslan

905068638787.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.