İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya Fakültelerden Mezun, Laboratuvar Ekipmanlarının Kullanımı İle İlgili En Az 4 Yıllık Laboratuvar Deneyimi; (Hplc, Gc, Ftır, Dsc) Analitik Prosedür Geliştirme, Ön Validasyon Ve Validasyon Çalışmalarını Yürütmek. Test Monograflarını Düzenli Olarak Değerlendirmek Ve Tüm Çalışmaları Güncel Resmi Rehberler, Farmakopeler İle Uyumluluğunu Belirlemek Ve Gerekli Revizyonları Gerçekleştirmek, Revizyonlar Doğrultusunda Deneysel Çalışmaları Gerçekleştirmek. Güncellenmiş Test Prosedürleri İle İlgili Ctd Dokümanlarını Hazırlamak. Microsoft Office Programlarına Hâkim İleri Derecede Yazılı Ve Sözlü İngilizce Bilgisine Sahip

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Ar-Ge Merkezimizdeki yeni ürün projeleri için formülasyon geliştirme çalışmaları yapmak. Proje ihtiyaçlarını belirlemek ve proje planlarını hazırlamak. İlaç geliştirme faaliyetlerini yürütmek ve projeleri takip etmek. Geliştirilmesine veya optimize edilmesine karar verilen ürünlerin; formülasyon laboratuvar çalışmalarını yapmak ve takip etmek. Analitik test süreçlerinde yer almak. Laboratuvar ölçeğinden pilot ölçeğine geçme faaliyetlerini gerçekleştirmek. Proses validasyon çalışmalarını yapmak. Ruhsat dokümanlarının (CTD ve benzeri) hazırlanmasında görev almak. Pilot üretim süreçlerinde (optimizasyonlar, sapmalar, teknik raporlar ve benzeri) yer almak. Teknoloji transfer süreçlerinde ve görev almak.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İst. Tuzla Org .Kimya San. Böl. (Kosb) Melek Aras Bulvarı Aromatik Cad. No:55 Tuzla İstanbul / Türkiye

Zgundogdu@Tumekip.Com.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.